شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت از سوی کاربر است.
 

قانون  1

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت ایران ای مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایران ای مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قانون 2

فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.سایت ایران ای مارکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید

قانون 3

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل ثبت و پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 23 امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.  کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی ایران ای مارکت محفوظ است.

قانون  4

ارسال:

فروشگاه ایران ای مارکت چهار روش ارسال برای حمل اجناس خریداری شده در نظر گرفته است:

1- در روش ارسال با پست سفارشی هرینه ارسال برای کلیه کالاها رایگان در نظر گرفته شدهاست.

2-در روش ارسال توسط پست پیشتاز صرف نظر از محل سکونت و وزن کالا 20000 تومان بابت هزینه حمل دریافت می گردد.

3- در روش ارسال اجناس توسط پیک اختصاصی فروشگاه که برای چند قلم  کالای محدود در نظر گرفته شده که هزینه ارسال توسط مشتری در محل پرداخت خواهد شد و رایگان نمی باشد.

4- در روش ارسال اجناس توسط باربری که برای چند قلم  کالای محدود در نظر گرفته شده که هزینه ارسال، قبل از ارسال کالا از روش کارت به کارت پرداخت خواهد شد و رایگان نمی باشد.

ارسال توسط پست سفارشی:

فروشگاه ایران ای مارکت با تلاش فراوان این امکان را برای مشتریان گرامی خود فراهم کرده که اکثر کالاها را بصورت رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای توسط پست سفارشی دریافت نمایند. قابلیت ارسال با پست سفارشی برای اکثر اجناس فروشگاه فراهم شده است. در این روش ارسال مشتریان گرامی کلیه مبلغ کالا را از روش های پرداخت کارت به کارت یا پرداخت از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نموده و از تخفیف ارسال رایگان با پست سفارشی برخوردار خواهند شد.

ارسال توسط پست پیشتاز:

فروشگاه ایران ای مارکت با تلاش فراوان این امکان را برای مشتریان گرامی خود فراهم کرده که در صورت تمایل اکثر کالاها را با پرداخت هزینه 20000 تومان توسط پست سفارشی دریافت نمایند. قابلیت ارسال با پست پیشتاز برای اکثر اجناس فروشگاه فراهم شده است. در این روش ارسال مشتریان گرامی کلیه مبلغ کالا را از روش های پرداخت کارت به کارت یا پرداخت از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نموده و از تخفیف ارسال با پست پیشتاز برخوردار خواهند شد.

ارسال توسط پیک اختصاصی فروشگاه ( رایگان نمی باشد و در محل از مشتریان اخذ می گردد):

درخصوص اجناس سنگین از قبیل انواع یخچال، فریزر، ساید، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی و تلویزیون مشتری می تواند از پیک اختصاصی فروشگاه جهت دریافت سفارشات خود استفاده نماید. جهت دریافت این اجناس مشتری صرفا" مبلغ کالا را از روش های موجود در سایت پرداخت نموده و جهت تکمیل فرآیند فروش هزینه ارسال  در پیش فاکتور رایگان درج خواهد شد و در این روش هزینه ارسال کالا در محل توسط پیک فروشگاه اخذ خواهد شد.

مشتری موظف است قبل از سفارش این اجناس با کارشناسان فروش تماس گرفته و کارشناسان اطلاعات دقیقی از جنس و هزینه های ارسال آن در اختیار مشتری قرار می دهند و مشتری در صورت رضایت می تواند اقدام به ثبت سفارش نماید.  

 

ارسال توسط پیک باربری ( رایگان نمی باشد و قبل از ارسال کالا دریافت می گردد):

درخصوص اجناس سنگین از قبیل انواع یخچال، فریزر، ساید، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی، سولاردم و تلویزیون مشتری می تواند از باربری جهت دریافت سفارشات خود استفاده نماید. جهت سفارش این اجناس مشتری ابتدا با کارشناسان فروش تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات کامل درخصوص هزینه ارسال و ... اقدام به ثبت سفارش می کند و هزینه ارسال کالا را نیز از روش کارت به کارت یا واریز به حساب پرداخت می کند. هزینه ارسال کالا در این روش برای اکثر نقاط کشور نسبت به پیک اختصاصی فروشگاه کمتر می باشد اما زمانی دریافت کالا در این روش طولانی تر خواهد بود. 

مشتری موظف است قبل از سفارش این اجناس با کارشناسان فروش تماس گرفته و کارشناسان اطلاعات دقیقی از جنس و هزینه های ارسال آن در اختیار مشتری قرار می دهند و مشتری در صورت رضایت می تواند اقدام به ثبت سفارش نماید. 

فروشگاه ایران ای مارکت بسته به شرایط ممکن است یک یا چند روش از روش های بالا را برای ارسال هر کالا در نظر گرفته باشد و مشتری می تواند صرفا از روش های در نظر گرفته شده استفاده نماید.

قانون  5

بازگشت کالا:

جهت تایید اصالت کالاهای ارسال شده توسط فروشگاه ایران ای مارکت، از یکعدد برچسب گچی که بر قسمتی از کالا چسبانده شده استفاده می گردد. فروشگاه ایران ای مارکت از بازگشت کالاهایی که برچسب آنها مخدوش شده معذور می باشد. ( در صورتی که مشتری قصد جدا کردن برچسب را بصورت دائمی داشته باشد می تواند با کمی دقت و با کمک گرفتن از ناخن به را حتی و بدون آسییب رساندن به دستگاه برچسب را جدا نماید و در نهایت به کمک یکعدد دستمال مرطوب اثر چسب را از بین ببرد).